800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Reference

Společnost PINK REALITY klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb i jednání svých makléřů vůči klientům, proto jsme rádi za každý podnět a připomínku, jak bychom mohli ještě více naše služby zlepšit, aby každý klient od nás odcházel nejen spokojený, ale i nadšený.

O tom, že jdeme správným směrem, svědčí reference, které k nám pravidelně přicházejí od našich klientů, kterých si nesmírně ceníme a jako důkaz přikládáme k nahlédnutí.

Pavel Trávníček / pobočka Trutnov
Vyzkoušel jsem osobně při prodeji své chalupy v Krkonoších a nemůžu jinak, než vřele doporučit.
Diana Lešáková / pobočka Lázně Bělohrad

Ráda bych pochválila pana makléře Romana Konopáska, profesionální přístup,perfektní spolupráce na prodeji mé nemovitosti, Pink Reality mohu jen doporučit.  

 

Kozlová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

 Dobrý den, mile mne překvapil přístup realitní kanceláře, především paní Reichlové. Vše bylo naprosto profesionální, vstřícné a veškeré informace, které mi poskytla byly pravdivé. Myslím, že takto by to mělo vypadat. Děkuji.  

Václav Koráb / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Iloně Reichlové za nadstandardní služby spojené s koupí i prodejem nemovitosti. Díky profesionálnímu, ale především lidskému a vstřícnému přístupu jsem se k paní Reichlové po letech při prodeji vrátil a nemohl jsem udělat lépe. Vždy se snažila i nad rámec svých povinností pomoci, vše funguvalo rychle, spolehlivě a bez zádrhelů. Paní Reichlová mění vžitý pohled na realitní makléře a dělá dobré jméno Pink Reality i realitní oblasti obecně. 

Václav Koráb

Vilišová / pobočka Rychnov nad Kněžnou

 Dobrý den, touto cestou bych chtěla moc poděkovat, p. Reichlove za pomoc při prodeji mého bytu. Její přístup byl na prvním místě profesionální, lidský a nebojím se říci i kamarádský. Je to prostě člověk na svém místě.

Paní Reichlova, přeji Vám hodně úspěchů, zdraví a štěstí ne jenom v profesním, ale i v soukromém životě.
Ještě jednou za vše veliké Děkuji. Vilisova

Manželé Brandejsovi / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Vážená paní Reichlová.
Děkujeme Vám za Vaše profesionální služby spojené s prodejem našeho bytu.
Zejména děkujeme za Vaši ochotu, dochvilnost a precizní zařízení všech náležitostí.

Přejeme Vám hodně zdraví a radostí a mnoho úspěchů ve Vašem profesním životě.
Brandejsovi.

Pavel Janáček / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den paní Reichlová, byl jsem s Vámi velice spokojený, perfektní lidský přístup z Vaší strany. Moc děkuji a rád doporučím. Pavel Janaček

Noskovi / pobočka Rychnov nad Kněžnou
Chování a přístup paní Reichlové při prodeji našeho bytu byl více než profesionální. Tak by to mělo fungovat i v jiných profesích. Perfektní spolupráce, kéž by to platilo u všech ostatních, se kterými se člověk setkává.
Jan Kotlář / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Rád bych touto cestou znovu velice poděkoval paní Reichlové z pobočky RnK. Její zcela profesionální, vstřícné, milé a také rychlé jednání nám pomohlo vyřešit prodej našeho původního bytu. S ničím nebyl problém, vše bylo perfektní. Vřele doporučuji / J. Kotlář

Adamec Ľuboš / pobočka Rychnov nad Kněžnou

Vážený p.Milský, 

 

 ďakujem za Vaše služby, s ktorými som bol nadmieru spokojený, nakoľko moje požiadavky, ktoré som Vám zadal pri predaji nehnuteľnosti boli promptne vyriešené. 

 Cením si Vašu profesionalitu, boli ste ústretový, priateľský a veľmi milý , pomohli ste nám so všetkými právnymi záležitosťami pri predaji nehnuteľnosti. Veľmi sa mi páčil Váš ľudský prístup a Vaša ochota zdieľať naše požiadavky. 

 

Chcem dodať, že aj spolupracovníčky vo Vašej kancelárii boli veľmi milé, ochotné a ústretové. 

 

Vašu realitnú kanceláriu Pink reality môžem odporučiť aj ďalším klientom. 

 

S pozdravom

 

Adamec Ľuboš

Zdeňka Faltýnková / pobočka Lanškroun

Musím vám hrozně moc poděkovat za spolupráci při prodeji mého bytu. Měla jsem z toho hrůzu, abych někomu nenaletěla a na nic se nezapomnělo. Ale s Lukášem Hrdinou byla super spolupráce, všechno mi pečlivě vysvětlil a když jsem to nepochopila, tak byl trpělivy a vysvětlil mi to i napodruhé. Všechno byla přesně tak, jak mi slíbil a jak jsme se domluvili. Určitě ho mohu doporučit dalším, kteří hodlají prodat svoji nemovitost bezpečně a bez starostí.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 předchozí    |    další

PINK
HYPOTEČNÍ CENTRUM
Nejlevnější hypotéka na trhu
PINK
DEVELOPER
Bydlení přímo pro vás
PINK
MÉDIA
Naše klipy

Inzerujeme