Každoroční tradici jsme neporušili ani letos a uspořádali si firemní vánoční večírek. Konal se 10. prosince a zahrnoval Pražské vánoční trhy na Václavském i Staroměstském náměstí a výbornou večeři v italské restauraci Nuova. Po důkladném prošmejdění trhů skrz naskrz jsem všichni opět naskákali do dodávky a společně se vydali na cestu domů. Už teď se nemůžeme dočkat příštích Vánoc.


„Vážená paní Reichlová. Moc rádi bychom Vám poděkovali za perfektní spolupráci a precizní profesionální servis při prodeji bytu. Děkujeme za Váš velmi příjemný a milý osobní přístup, 100% spolehlivost a výbornou komunikaci. ...“ pokračování
„Vážený pane Hrdino, byl jednou jeden sen – sen o jistotě, klidu a pohodě. Šest lidí z jedné rodiny...“ pokračování