Prázdninový termín a slunečné letní počasí svádí k odpočinku i při plnění pracovních povinností a firemních mítinků. Proto se PINK REALITY tentokrát vydali na pravidelnou společnou poradu do přírody. ;-)
Velmi rádi jsme všichni přijali pozvání generálního ředitele společnosti PINK REALITY, s.r.o. Tomáše Milského do nádherného městečka Kudowa-Zdrój.
Pro některé to byla zcela nová zkušenost. Každý z nás si mohl vlastnoručně chytit svůj oběd v místním rybníčku a zdejší obsluha nám ji pak velmi chutně připravila.
Jsme rádi, že jsme mohli strávit příjemnou část dne a zse jsme trochu utužili náš kolektiv. Rozhodně můžeme toto místo jenom doporučit.

„Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat za pomoc a podporu rychnovskému týmu z PINK REALITY, a to zejména paní Iloně Reichlové a panu Tomáši Milskému. Oceňujeme vstřícnou komunikaci, připravenost a srozumitelnost pro nás zákazníka. ...“ pokračování
„Chtěl bych touto cestou poděkovat paní Iloně Reichlové za nadstandardní služby spojené s koupí i prodejem nemovitosti. Díky profesionálnímu, ale ...“ pokračování