V květnu se v rychnovském Společenském centru konala již podeváte módní show, kterou pořádala firma Odehnal - obchod s módou. A partnerem akce byly také PINK REALITY.
Akce měla opět benefiční přesah, jednalo se o podporu Domácího hospicu Setkání. Děkujeme za možnost být součástí takovéto akce.




„Při prodeji mých pozemků jsem měl to štěstí, že jsem si vybral právě Lukáše Hrdinu z Pink Reality. Díky jeho profesionalitě jsem si ušetřil spoustu času, nervů a peněz. Podle mých zkušeností s Lukášem Hrdinou soudím, že by se měl stát vzorem i ...“ pokračování
„Když jsem se dostal do tíživé životní situace a jediným východiskem byl prodej mého bytu, byl jsem od začátku rozhodnutý využít služeb realitního makléře. Vybíral jsem z více známých, kteří se tím zabývají. Pro Lukášem jsem se rozhodl, proto...“ pokračování