800 400 900
/ infolinka zdarma po-pá 8-20h

Rekordní pochod přes tři hrady

V sobotu 5.5.2018 se za krásného jarního počasí konal již tradiční Pochod přes tři hrady. Letos to byl již 46. ročník této oblíbené akce a u toho jsme prostě nemohli chybět.

Již od brzkých ranních hodin byl pro návštěvníky nachystán náš stánek, ve kterém děti malovali obrázky a za odměnu si poté mohly vybrat jeden z našich nafukovacích balónků. K tomu byla nachystána slalomová dráha, kterou menší i větší zdolávali na koloběžkách. A samozřejmě nemohl chybět ani velmi oblíbený skákací hrad, který byl v neustálé pernamenci.

Celá akce se velmi vydařila a získává na čím dál větší oblibě o čemž svědčí podle slov pořadatelů nečekaná a historicky rekordní účast.

Celkem vás tam bylo 11 817 a to je skvělé číslo!

Děkujeme všem za účast, za vaši přízeň, pořadatelům za skvěle zvládnutou organizaci a budeme se těšit příští rok na dalším ročníku s pořadovým číslem 47.

Reference

Prodej mého rodinného domu v Týništi nad Orlicí byl pro mne velmi citlivou záležitostí. Paní Reichlová dokázala dotáhnout celou záležitost do zdárného konce, velmi mi pomohla. Děkuji. Mimo jiné odbourala i můj dříve spíše negativní postoj k rea... pokračování

Ing. Blanka Janáková
pobočka

Dobrý den, kdyby pan Morong ke své práci přistupoval jako já k referenci na něj, ještě teď by má nemovitost nebyla prodána. Ale chvála Bohu nejsou všichni lidé stejní, a proto bych moc chtěla poděkovat za jeho vstřícnost a ochotu a hlavně rychl... pokračování

paní Janouchová

Inzerujeme